فراخوان اعتراض به منع حضور بانوان در استادیوم های ایران__ ۳۱ مارچ ۲۰۱۵ استهکلم

فراخوان اعتراض به منع حضور بانوان در استادیوم های ایران__
۳۱ مارچ ۲۰۱۵ استهکلم _ بازی فوتبال ایران و سوئد
ما از همه ایرانیان آزادیخواه و برابری طلب می خواهیم که در گام بعدی برای اتحاد بیشتر همه مردم ستم دیده ایران در برابر ستمکاران نظام زن ستیز ولایت فقیه دست یاری به یکدیگر داده و در اعتراضات نمادینی که در روز ۳۱ مارچ در ورزشگاه شهر استکهلم سوئد برگزار می شود، همبستگی خود را نشان داده و برای احیای حقوق مردم ایران و به خصوص زنان ایرانی در استادیوم های ورزشی فوتبال حضور به هم رسانیده و از این حق دفاع نماییم .
.اینکه زنان در ایران، از ابتدایی ترین حقوق خود محرومند، جای بسیار تاسف است.
ما شهروندان استکهلم و حومه در روز ۳۱ مارچ، در حین مسابقه ***فوتبال ایران و سوئد*** در استادیوم فرندز آرنا برویم، به هر شکل که بتوانیم از حق «ورود زنان به استادیوم ها در ایران» دفاع خواهیم کرد و صدای حق طلبی آنان را به گوش جهانیان خواهیم رساند.
یادآور می شویم که این حرکت ،یک کار فراگروهی می باشد و از تمام احزاب و شاخه های سیاسی و مذهبی و قومی و همچنین گروه های حقوق بشری تقاضا داریم که در این کار بزرگ با ما همراه شوند
قابل توجه تمامی ایرانیان ساکن کشور سوئد، تراکت ها و کاورهای مخصوص کارزار اعتراض به منع حضور زنان در استادیوم های ایران در ۳۱ مارچ در بیرون ورزشگاه به صورت کاملا رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرقت.
در دقایق ۲۰ ۴۰ ۶۰ ۸۰ و ۹۰ پلاکاردهای خود ،که روی آنها نوشته شده «من زن ایرانیم، ورود به استادیوم حق من است» را به نشانه اتحاد و حمایت از بانوان ایرانی بالا می بریم.
ما پذیرای همه ایرانی ها هستیم… ما برای زنان و دختران ایران مبارزه می کنیم و این کمترین کار ممکن برای آنان است
بیایید در این روز ،جمهوری ننگین اسلامی و جامعه بین المللی را رو سورپرایز نماییم…..
مـــــا می توانیم و مــــــــــــــــا پیروزیم

estaduim

Comments

comments

درباره ی arman

همچنین ببینید

در پاسخ به آخرین ولیعهد

جمعي از کنشگرانِ آکادميک و نظامي‌هايِ ارتشِ، در پاسخ به آخرين وليعهد: پُرسش‌ناپذيري حقِ الاهيِ هيچ کس ني ست!

پُرسش‌ناپذیری حقِ الاهیِ هیچ کس نی ست! (در پاسخ به آخِرین ولیعهد)   «اندیشه» تلاشي …