تجمع در کوی دانشگاه تهران: در حمايت از فراخوان زندانيان ۲۵ بهمن دوباره می آییم

کوی دانشگاه استارت ‫#‏۲۵بهمن‬ را زد
اینها همان قهرمانان ‫#‏۱۸تیر‬ هستند.
كوى دانشگاه بار ديگر قيامت به پاشد.
امروز دوشنبه ۲۰ بهمن ١٣٩٣ كُوى دانشگاه قيامتى ديگر به پا شد.
اولین تجمع در کوی دانشگاه تهران شنبه شب شکل گرفت و برای بار دوم امروز دوشنبه (۲۰ بهمن) نیز دانشجویان تجمع دیگری را شکل دادند.
گزارش تجمع روز شنبه : https://hra-news.org/fa/students/b-508
به گزارش راديو فرشته ، دانشجويان در حمايت از ٢٥ بهمن در اعتصاب وتحصن هستند ،و حمايت خود راازفراخوان زندانيان سياسى كه براى ٢٥ بهمن فرا خوان داده اند را اعلام داشتندواز اعتصابات واعتراضات بر حق كارگران كارمندان واموزگاران به ياد بيست وپنجم بهمن جنبش سبز اعلام كردند .
گفتنى است ، دانشجويان در حمايت از فراخوان زندانيان از اقشار مردم خواستنددر ٢٥ بهمن همه در همه شهر ها از ساعت چهار بعد از ظهر به راهپيمايى درتهران از ميدان انقلاب به سوى ميدان آزادى وهمه در اين همبستگى ملى مى تواند از هر ابتكارى استفاده كنند .

همچنین مهندس حشمت الله طبرزدی نیز که از چند هفته قبل فراخوان پیشنهادی برای اعتصاب سراسری و اعتراض در روز ۲۵ بهمن از زندان داده بود،دوباره فراخوان تازه ای دادند.در پایان این نامه ایشان چنین می نویسد : یایید یکبار به نام ملت ایران، روز ۲۵ بهمن را به روز اعتصابات سراسرى و اعتراضات دموکراتیک تبدیل نماییم و قدرت جنبش اجتماعی خود را به رخ استبداد بکشیم . در آن صورت، ما خود به رهایی ملت و کشور و پایان دادن به فقر و زندگی ذلت بار پایان خواهیم رساند.

Screenshot (209)

Comments

comments

درباره ی arman

همچنین ببینید

در پاسخ به آخرین ولیعهد

جمعي از کنشگرانِ آکادميک و نظامي‌هايِ ارتشِ، در پاسخ به آخرين وليعهد: پُرسش‌ناپذيري حقِ الاهيِ هيچ کس ني ست!

پُرسش‌ناپذیری حقِ الاهیِ هیچ کس نی ست! (در پاسخ به آخِرین ولیعهد)   «اندیشه» تلاشي …