پیش بینی اتفاقات بعد از کودتای ۲۲خرداد/ بالاخره به روز ۲۳ خرداد رسیدیم-تبریک به مبارزان

بالاخره به روز ۲۳ خرداد – تبریک به مبارزان

بالاخره به روز ۲۳ خرداد رسیدیم و خیمه شب بازی انتخابات به پایان رسید. نمی دونم شادی کنم، بخندم یا گریه کنم.
در کل خیلی خوشحالم و به خودم می بالم که وارد این خیمه شب بازی نشدم و به دوستانم هم گوشزد می کردم که این ها خیمه شب بازی نظام است.

از یک طرف خوشحالم که احمدی نژاد آمد به دلایلی زیر :

۱-مردم ایران و بعضی از شخصیت های سیاسی در خارج که می گفتند تحریم نکنیم و اگراختلاف آرا بالای ۱۰میلیون باشد رژیم تقلب نخواهد کرد.
۲-شخصیت های سیاسی همچون هاشمی رفسنجانی، کروبی، میرحسین موسوی، خاتمی و اصلاح طلبان و دوستانشان در مقابل خامنه ای،سپاه، احمدی نژاد خواهند ایستاد.
۳-مردم فهمیدند که رژیم آنها را کمتر از یک ……می داند و اصلا آرا آنها را به حساب نمی آورد (همه می دانند که اکثریت به میرحسین رای دادند و این تقلب خیلی فاحش و تابلو است). ولی افسوس هم می خورم که این مردم باید مثل نسل پدران ما اشتباه سال ۵۷ که فقط شاه برود این بار هم گفتند احمدی نژاد فقط برود و وارد بازی رژیم شدند.
۴-حال اعتراضات دانشجویان و مردم تا حدی مشروعیت و مجوز دارد چون در ظاهر از کاندیدا حمایت می کنند و می توانند اعتراضات گسترده انجام دهند.
۵-اصلاح طلبان از تغییر و اصلاحات در چارچوب رژیم ناامید می شوند و به صف مبارزان برای تغییر کل نظام می پیوندند.
۶-اگر اصلاح طلبان برنده می شدند مردم دیگر به همان وعده ها و بهبود وضع اقتصادی راضی می‎شدند.
۷-سقوط رژیم این بار از دورن خودش ناگزیر است.

از طرف دیگر ناراحتم:

۱-اشک در چشمانم حلقه زد زمانی که تلوزیون جمهوری اسلامی گزارش خبرگزاری های جهان رو نشان می داد و همه از حضور گسترده مردم می گفتند زمانی که با خبرنگاران خارجی صحبت می کردند و می گفتند یک دموکراسی کامل برقرار است.
۲-دلم گرفت که چرا مردم باز هم مثل سال ۵۷ احساسی برخورد کردند و این رژیم را نشناختند که کسی که باید بیاید بالا می آید و رای مردم مهم نیست. رژیم هر کاری کرد با مناظره و ….. که شما را به پای صندوق ها بکشاند که توانست.
۳-رسانه های بین المللی اعلام کردند که مردم به نظام رای دادند و پرشور از همیشه در انتخابات شرکت کردند.
متاسفم برای شخصیت های سیاسی که گفتید تقلب نخواهد شد اگر اکثریت شرکت کنید. من از اطلاعات خبر برایم نمی آید، فقط یک جوان مبارز در داخل هستم اما پیش بینی کردم که احمدی نژاد رئیس جمهور خواهد شد، هر چقدر هم رای بدهیم.

متاسفم برای دوستان مبارز عزیزم که مرا ملامت می کردند و دیگر دوستانم را که چرا رای ندهیم! برویم و به میر حسین یا کروبی رای بدهیم و از این راه به تغییر نظام برسیم. دیدید ما اشتباه نمی کردیم؟
ولی حالا که دیگر تمام شد باید عزم خود را جمع کنیم و در مقابل کل نظام بایستیم و دعواهای داخلی رژیم استفاده کنیم.

در اینجا مطالبی از نوشته چند روز پیش (۱۳ خرداد ۱۳۸۸) می آورم:
نتیجه انتخابات (انتصابات)
به نظر من به دلایل مختلف که گفتنش طولانی خواهد شد با چیزهایی که در شهرهای مختلف و صحبت های مردم و غیره می بینم، احمدی نژاد ریئس جمهور آینده ایران خواهد شد. (این را به یاد داشته باشد ۱۹/۳/۸۸)

آروزی من
آروزی من هم این است که احمدی نژاد ریئس جمهور شود به دلایل زیر:

۱-مردم نا امید خواهند شد به طور کامل از اصلاحات و برای براندازی کل نظام می آیند (چون الان می گویند خوب خبری که از خارج نیست پس به همین کروبی و میر حسین که وضع اقتصادی را عوض کنند، رای می دهیم)
۲-کروبی و میرحسین و هاشمی دست به افشاگری های مختلف از تقلب در انتخابات گرفته تا دزدی های دیگه خواهند زد.
۳-دانشجویان و جوانان مجوز قانونی برای اعتراض به تقلب و مسائل دیگر پیدا خواهند کرد.

راه کار اپوزیسون

۱- ما باید اولا خودمان را آماده کنیم برای هر شرایطی که در ایر ان بوجود می آید و طبق آن عمل کنیم در این چند روز آخر با تجمعاتی که الانم در حال شکل گیری هست و داریم استفاده می کنیم شعارهایی علیه نظام بدهیم.
۲-برای بعد از انتخابات آماده شویم که اگر به امید خدا احمدی نژاد امد بالا و دیگر کاندیدا اعتراض کردند ما هم اعتراض کنیم و خواهان رفراندوم یا برداشتن شورای نگهبان و در کل اعتراضاتی در این حد انجام دهیم.
۳-رنگ و نشانه بسیار مهم است این رنگ سبز میرحسین واقعا جواب داده. ما می توانیم، رنگی که از قبل انتخاب کرده ایم «اب فیروزه ای» به نشانه مخالفت با نظام که البته می توانیم بگوییم به نشانه رفراندوم آزاد یا انتخابات سالم با نظارت بین المللی برای ان شرایطی که گفتم و مبارزات دیگر آماده کنیم.
۴-باید هر چه زودتر  اپوزیسیون خارج کشور به سازمان‎دهی و همبتسگی برسد تا بتوانیم از جمهوری اسلامی عبور کنیم.

باید تاسف بخورم برای ملت ما که باز هم با احساس دارند تصمیم می گیرند اما امیدوارم طوری شود که بدانند چه اشتباهی دارند می کنند و تصمیم درست رو در آینده بگیرند.
به هر حال من آینده رو روشن می بینیم مخصوصا با دوباره ریئس جمهور شدن احمدی نژاد و نا امید شدن مردم و همبستگی بین اپوزیسیون در ماه های آینده همه با هم جبهه‎ی واحدی را بوجود بیاوریم کهدیگر این مردم به خاطر نبود اپوزیسیون منسجم و متمرکز از این تصمیمات احساسی نگیرند.

من رای نمی دهم
پاینده ایران
پیروزی نزدیک است
با سپاس مهران (آرمان چاروستایی)

 

 

Comments

comments

درباره ی arman

همچنین ببینید

چرا روحانی بر تحریم ارجح است؟ – آرمان چاروستایی

نزدیک به چهار دهه از دیکتاتوریِ حاکم بر ایران گذشته و هنوز راهکارِ کارآمدی برایِ …