پیش بینی تقلب انتخابات ۸۸/ احمدی نژاد رییس جمهوری خواهد شد!

از آزادی اگر گفتن بدان دریا سرابی هست بگو بین بد و بدتر چه حق انتخابی هست؟

با انسان رای خواهی به عنوان/ ترس یا تبلیغ بدان که سرنوشت ما از پیش تعیین شد

با دورود

۱۳خرداد ۸۸

خیمه شب بازی انتصابات رژیم را تماشا می کنم. فریاد جوانان در خیابان های ایران را می بینم. صداهایی که از شخصیت های سیاسی که فتوا می دهند بروید به این و آن رای بدهید، که احمدی نژاد نیاید.

باید متاسف بود برای ما اپوزیسیون که نتوانسته ایم از این خیمه شب‎بازی استفاده کنیم. من ۳ ماه پیش در وبلاگ و چت روم های اینترنتی نوشتم و به خیلی از شحصیت های سیاسی هم گفتم و پیش پیش بینی کردم که مردم می روند از روی ناچاری و هر چیز دیگه رای بدهند و تحریم انتخابات خیلی جواب نخواهد داد. بیاییم از طرحی که در کشورهای دیگر استفاده شده که به کاندیدهای فرای نظام (امیرانتظام) یا یک حرف خاص (ماهستیم یا عمو نوروز) رای بدهند و خیلی کارهای دیگه کرد. بهره ببیریم که چون تشکیلات نداشتیم، نتونستیم.

اما باید تاسف بخورم از مردم ما، که دارند دوباره اشتباه سال ۵۷ را تکرار می کنند و می خواهند بروند  هر فردی رای بدهند، که فقط احمدی نژاد نیاید، یعنی احساسی حرکت کردن. سال ۵۷ همه می گفتند فقط شاه برود، الانم می گویند فقط احمدی نژاد نیاید.

مناظره ها تا به حال ما را خوشحال کرده است و خیلی چیزهایی که ما تا به حال فریاد می زدیم خود اعضای رژیم گفتند و مجوز صحبت همین حرف ها در سطح شهر برای همه صادر شد اما خوب طبیعی هست که خیلی حرف های دیگر عنوان نشد، چون خط قرمز بودند. اما نکته جالب اینجا بود که مردم فهمیدند که ۳۰ سال همه‌اش دزدی و چپاول بوده است. ۳۰ سالی که با حضور خامنه ای و خمینی همه این دزدی ها انجام شده نه در زمان شاه!؟

نتیجه انتخابات (انتصابات)

به نظر من به دلایل مختلف که گفتنش طولانی خواهد شد با چیزهایی که من دارم در شهرهای مختلف و صحبت های مردم و غیره می بینم احمدی نژاد ریئس جمهور آینده ایران خواهد شد. (این را به یاد داشته باشد)

آروزی من

آروزی من هم این است که احمدی نژاد رئیس جمهور شود به دلایل زیر:

۱-مردم نا امید خواهند شد به طور کامل از اصلاحات و برای براندازی نظام می آیند. (چون الان می گویند خوب خبری که از خارج نیست پس به همین کروبی و میر حسین که وضع اقتصادی را عوض کنند، رای می دهیم)
۲-کروبی و میرحسین و هاشمی دست به افشاگری های مختلف از تقلب در انتخابات گرفته تا دزدی های دیگه خواهند زد.
۳-دانشجویان و جوانان مجوز قانونی برای اعتراض به تقلب و مسائل دیگر پیدا خواهند کرد.

راه کار اپوزیسون

۱- ما باید اولا خودمان را آماده کنیم برای هر شرایطی که در ایر ان بوجود می آید و طبق آن عمل کنیم در این چند روز آخر با تجمعاتی که الانم در حال شکل گیری هست و داریم استفاده می کنیم شعارهایی علیه نظام بدهیم.
۲-برای بعد از انتخابات آماده شویم که اگر احمدی نژاد امد بالا و دیگر کاندیدا اعتراض کردند ما هم اعتراض کنیم و خواهان رفراندوم یا برداشتن شورای نگهبان و در کل اعتراضاتی در این حد انجام دهیم.
۳-رنگ و نشانه بسیار مهم است این رنگ سبز میرحسین واقعا جواب داده. ما می توانیم، رنگی که از قبل انتخاب کرده ایم (آبی فیروزه ای) را به نشانه مخالفت با نظام (که البته می توانیم بگوییم به نشانه رفراندوم آزاد یا انتخابات سالم با نظارت بین المللی) برای آن شرایطی که گفتم و مبارزات دیگر آماده کنیم.
۴-باید هر چه زودتر  اپوزیسیون خارج کشور به سازمان‎دهی و همبتسگی برسد تا بتوانیم از جمهوری اسلامی عبور کنیم.

باید تاسف بخورم برای ملت ما که باز هم با احساس دارند تصمیم می گیرند اما امیدوارم طوری شود که بدانند چه اشتباهی دارند می کنند و تصمیم درست رو در آینده بگیرند.
به هر حال من آینده رو روشن می بینیم مخصوصا با دوباره ریئس جمهور شدن احمدی نژاد و ناامید شدن مردم و همبستگی بین اپوزیسیون در ماه های آینده همه با هم جبهه‎ی واحدی را بوجود بیاوریم کهدیگر این مردم به خاطر نبود اپوزیسیون منسجم و متمرکز از این تصمیمات احساسی نگیرند.

من رای نمی دهم
پاینده ایران
پیروزی نزدیک است
با سپاس مهران (آرمان چاروستایی)

 

Comments

comments

درباره ی arman

همچنین ببینید

چرا روحانی بر تحریم ارجح است؟ – آرمان چاروستایی

نزدیک به چهار دهه از دیکتاتوریِ حاکم بر ایران گذشته و هنوز راهکارِ کارآمدی برایِ …